Jsme tradiční český výrobce komínů, komínových systémů, komínových vložek či spalinových ventilátorů. Ponořte se do světa komínů a komínových systémů také Vy!

Vážení obchodní přátelé,

Komínové systémy EKO jsou tuzemské certifikované systémy, které splňují aktuální požadavky na tepelnou a topenářskou techniku a na aktuální požadavky české i evropské legislativy. Na rozdíl od některých konkurenčních českých systémů neobsahují žádné technické „kompromisy“ ani polovičatá řešení. Zpětnou vazbou od našich partnerů i zákazníků neustále systémy zdokonalujeme a doplňujeme o další prvky a komponenty, popř. o celé systémy, které jsme prozatím nenabízeli.

Snahou společnosti je poskytovat kompletní sortiment komínových systémů, včetně poradenství a servisu. Distribuce na českém trhu je prováděna přes naše vlastní pobočky s množstvím zásob zboží k okamžitému odběru a kvalifikovaným personálem, schopným poskytnout jak obchodní, tak i technické řešení dodávek komínů po území ČR, které zásobují naše partnerské obchodní partnery přímo v regionech – jsme Vám nablízku.

Naši obchodně – techničtí zástupci jsou připraveni řešit se zákazníky jejich aktuální i dlouhodobé projekty.

Věříme, že se stanete našimi spokojenými zákazníky.

Více informací naleznete na našich firemních stránkách ZDE

(Visited 92 times, 1 visits today)